Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy Armedical

Nowy produkt

Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy pneumatyczny AR-920 Armedical

Więcej szczegółów

2 Sztuki

Ostatnie egzemplarze!

400,00 zł brutto

Więcej informacji

Stosuje się go bezpośrednio na typowy materac znajdujący się na łóżku chorego, a następnie przykrywa prześcieradłem. Dwie niezależne sekcje materaca napełniane są naprzemiennie przez specjalną pompę. Dzięki takiej naprzemiennej pracy zestawu (materac + pompa) poszczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut.

Ciśnienie powietrza w materacu dostosowywane jest (zwiększane lub zmniejszane) w zależności od wagi pacjenta. Ogromną zaletą pompy ARmedical jest jej minimalny poziom hałasu.

Bez względu na obciążenie pompa pracuje bezszelestnie. Dodatkowym atutem zestawu (pompa + materac) jest bezawaryjność. W opakowaniu znajduję się zestaw naprawczy (łatki + klej) stosowanych w przypadku przecięcia podkładu ostrym narzędziem.

Zalecany dla pacjentów obłożenie chorych w celu zapobiegania odleżynom oraz leczeniu odleżyn już istniejących.

Dane techniczne: pompa z płynną regulacją ciśnienia wymiary po napompowaniu: 200cm x 90cm x 7 cm (plus dwie specjalne wypustki służące do podłożenia pod materac znajdujący się na łóżku) ciśnienie robocze kompresora: 40 do 100mmHg (płynna regulacja) czas pełnego cyklu: 6 minut specjalne haki służące do zawieszenia pompy na łóżku