Plaster Medisorb A Zobacz większe

Plaster Medisorb A

Nowy produkt

Umożliwia wymianę gazową i chroni przed urazami mogącymi wystąpić przy stosowaniu opatrunków zewnętrznych, jednocześnie nie pozwalając na boczny wyciek wydzieliny, co zapobiega powierzchownym uszkodzeniom skóry wokół gojącej się rany. Wszystkie te cechy plastra Medisorb A minimalizują ryzyko powstawania typowych ran od zmiany opatrunku.

Więcej szczegółów

10 Sztuki

9,90 zł brutto

Więcej informacji

Medisorb A to sterylny opatrunek z alginianów wapnia i karboksymetylocelulozy - CMC. Plaster jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na ranę.
Plaster Medisorb A reaguje ze środowiskiem rany tworząc delikatny żel, zapewniający wilgotne warunki sprzyjające gojeniu się rany. Umożliwia wymianę gazową i chroni przed urazami mogącymi wystąpić przy stosowaniu opatrunków zewnętrznych, jednocześnie nie pozwalając na boczny wyciek wydzieliny, co zapobiega powierzchownym uszkodzeniom skóry wokół gojącej się rany. Wszystkie te cechy plastra Medisorb A minimalizują ryzyko powstawania typowych ran od zmiany opatrunku. Dzięki temu zmiana opatrunku jest prosta i bezbolesna a proces gojenia ran pozostaje niezakłócony.
Plaster Medisorb A to opatrunek niezwykle absorbcyjny, dlatego służy do opatrywania ran powierzchownych i głębokich o średniej i dużej ilości wydzieliny, także ran zainfekowanych.

Plaster Medisorb A idealnie nadaje się do stosowania do takich ran jak:

  • odleżyny

  • owrzodzenia podudzi

  • stopa cukrzycowa

  • miejsca po pobraniu tkanki do przeszczepu

  • urazy mechaniczne skóry

Plaster Medisorb A można stosować w fazie rozpływnej tkanki martwiczej (I faza oczyszczania rany) oraz w fazie zarninowania (II faza wzrostu). Nie powinien być stosowany do opatrywania przeszczepów chirurgicznych oraz poparzeń stopnia III i podczas terapii antybiotykami.

Wymiary i cena plastra Medisorb A: 10 cm x 10 cm., 9,90 zł/szt.

Podana cena jest ceną za 1 plaster Medisorb A.